Aktualności

IBRiS partnerem badawczym XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy

Fundacja Instytut Badań Rynkowych i Społecznych została partnerem badawczym XXIX Forum Ekonomicznego, odbywającego się w dniach 3-5 września w Krynicy-Zdroju.

Już po raz trzeci Fundacja IBRiS obecna jest podczas trzydniowych obrad Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. Podczas ubiegłorocznego wydarzenia, IBRiS był organizatorem panelu dyskusyjnego pt. “Polska po wyborach 2018-2019”, z udziałem dr Anny Skrzypek, dr Anny Materskiej-Sosnowskiej, prof. Waldemara Parucha, Bogusława Chraboty oraz Agostona Mraza. Moderatorem dyskusji był Marcin Duma, Prezes Zarządu IBRiS. 

W tym roku Fundacja IBRiS, podczas wydarzenia specjalnego, zaprezentuje najnowsze, niepublikowane wcześniej wyniki badań przed wyborami parlamentarnymi 2019 roku. 

Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju, to największe i najważniejsze w tej części Europy wydarzenie tego typu, odbywające się od 1992 roku. Jak piszą organizatorzy, “co roku na Forum Ekonomiczne – największą konferencję w Europie Środkowo-Wschodniej – przyjeżdża ponad 4 tys. gości. Swoje poglądy dotyczące aktualnej sytuacji politycznej, gospodarczej i społecznej na świecie wymienią szefowie rządów i parlamentów, ministrowie i parlamentarzyści z krajów naszego regionu, prezesi największych spółek, eksperci, przedstawiciele świata nauki, kultury oraz mediów z ponad 60 krajów”.